ART - IN
ART - IN
dachy Częstochowakonstrukcje dachów Częstochowa
 
pokrycia dachowe Częstochowadachy kryte słomą
 
pokrycia dachówpomiary dachów
 
montaż ryniendachy kryte dachówką
 
konstrukcja dachukonstrukcja dachu Częstochowa
 
dachy częstochowadekarstwo Częstochowa
 
ciesielstwo Częstochowakrycie dachu Częstochowa


Precyzja oraz doświadczenie...
Nowe technologie wykonawstwa konstrukcji dachowych wymuszają na wykonawcach zastosowanie specjalistycznego sprzętu w postaci elektronarzędzi, które w doskonały sposób umożliwiają niespotykaną dokładność połączeń oraz możliwość przygotowania części elementów poza placem budowy co w znakomity sposób skraca czas montażu jak również oszczędność materiału (zdecydowanie mniejsze odpady technologiczne), którą zapewniamy również poprzez stosowanie do zamawiania materiału obliczenia oparte na  zastosowaniu techniki komputerowej.

Z reguły na dach wydaje się stosunkowo duże pieniądze dlatego warto zatrudnić wykonawcę, któremu zapłacimy nieco więcej ale na pewno zwróci się to  w postaci gwarancji jakości i dokładności dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu – jeżeli tego oczekujecie Państwo od wykonawcy to właśnie macie Państwo go przed oczyma wystarczy nawiązać kontakt a my zajmiemy się wszystkim co jest niezbędne aby powstał dobry i bezpieczny dach.

Firma DACH-KOMPLEKS posiada niezbędne ku temu środki jest w stanie częściowo sprefabrykować poza placem budowy elementy więźby dachowej na placu budowy tylko zmontować- co w sposób widoczny zmniejsza czas wykonawstwa do niezbędnego minimum, a wiadomo czas to pieniądz umożliwiając tym samym możliwość przystąpienia do kontynuacji budowy innym firmą skracając tym samym okres finansowania inwestycji.

Dobry cieśla posiada grono zadowolonych Klientów. Porozmawiaj z kilkoma, których przedstawiamy
w zdjęciach i referencjach a uzyskasz informację z jakimi fachowcami macie Państwo do czynienia. Dobry cieśla to odpowiedzialny rzemieślnik i przed podaniem ostatecznej ceny za usługę będzie chciał zobaczyć projekt lub budynek. Dobra firma ciesielska posiada wszystkie potrzebne narzędzia, które same określają kwalifikacje firmy. Ważne jest również aby wybrany przez Państwa wykonawca był zarejestrowaną firmą ciesielską.

Ceny za wykonanie więźby dachowej kształtują się w sposób bardzo zróżnicowany a w dobie obecnego kryzysu ceny spadają. Inwestorzy zbyt często przy wyborze firmy wykonawczej kierują się niską ceną i nie biorą pod uwagę jakości wykonania i gwarancji, jakie zapewnią renomowane, oficjalnie działające firmy dachowo ciesielskie, do których zalicza się firma DACH-KOMPLEKS. Często wybór taniego wykonawcy łączy się z dodatkowymi kosztami finansowymi czego  niejednokrotnie  mieliśmy przykłady dokonując poprawek.

 

Poza tym wykonujemy: Gwarantujemy: 
-więźby dachowe
-podbitki
-deskowanie dachów
-altanki
-domki letniskowe
-pokrycia dachowe wszelkiego rodzaju
-montaż rynien
-montaż okien dachowych
-obróbki blacharskie
-docieplenia dachów
-adaptacje poddaszy
- Fachowe i rzetelne wykonanie,
- Krótki termin realizacji,
- Doradztwo techniczne,
- Obmiary dachów,
- Dogodne warunki płatności,
- Wystawiamy faktury VAT,
 

DACH-KOMPLEX - ZAWSZE FACHOWO, ZAWSZE NA CZAS!